TOCA SLİMM MÜKEMMEL DIZAYN

TOCA SLİMM

Mükemmel Dizayn

ÖZELİKLERİ:
1)1 CİHAZDA 5 SİSTEM
2)TÜM VUCUT BAŞLIK İÇİN 4 BAŞLIK
3)ABD İTHAL POMPA ,KALİTELİ,GÜÇLÜ VE UZUN ÖMÜRLÜ
4)EL ALETİ,AKILLI VE KULLANIŞLI İŞLETİM LCD EKRAN
5)ZAYIFLAMA İÇİN ELVERİŞLİ ABS GÖVDE

UYGULAMALAR
1)YAĞ PARÇALAMA
2)SELİLOİT AZALMASI
3)DUDAK VE GÖZ ÇEVRESİ KIRIŞIKLIK GİDERME
4)YÜZ TOPARLAMA


Kızılötesi ışık dokuyu 5 mm derinliğe kadar ısıtır. Radyo frekanslar (RF) dokuyu 2 ila 20 mm derinliğe kadar ısıtır. Vakum özelliği dolaşımı arttırır ve ısının etkisini yükseltir. Mekanik lenf drenajı sağlar. (dermal ve hipodermal). Daha kısa süreli uygulama seansları için daha yüksek güç uygulanır.

lk iş olarak konsültasyon amaçlı bir uzmanımıza başvurulmalıdır. işleminiz yapıldıktan ve TOCA SLİMM yönteminin sizin için güvenli olduğuna karar verildikten sonra selülitlerinizin derecesine veya şikayete sebep olan bölgesel yağlanma yoğunluğuna göre sizin için en efektif sonuçları alacak şekilde gerekli seans sayısı ve uygulama protokolü belirlenmelidir. Tedavinin diyet eşliğinde sürdürülmesi etkinliğin arttırılması açısından önemli katkı sağlamaktadır.


Hamilelik, bölgenin enfekte veya yaralı olması, kalp düzenleyicileri, ışığa duyarlı ilaçlar, bilinen antikoagülatif, kan pıhtılaşması, damar tıkanıklığı, anti-enflamatuar ilaçlar, tedaviden iki hafta önce aspirin kullanılması veya bilinen bir ışığa duyarlılık durumlarında uygulanmaz. Hastada bu rahatsızlıklardan biri varsa mutlaka uygulaması öncesi uzmanımıza bildirmelidir.