Touch Lipo Laser

Touch Lipo Laser

Bir diğer devrimci keşif ve yeni sürüm, Şimdi Eşsiz ve Fraksiyonel RF ve Diyot Lipo Lazer ve Kavitasyon Yeni mükemmel bir kombinasyon teknolojisi vardır! EndyMed (İsrail) arasında Berasmus touch sistem ile karşılaştırıldığında, neredeyse hiçbir fark yoktur! Syneron (İsrail) arasında Lipo Lite ile karşılaştırıldığında, cerrahi Liposuction için non-invaziv bir alternatif olarak tasarlanmıştır! Berasmus touch Cilt yenileme ve vücut şekillendirmede yenilikçi ve heyecan verici bir gelişmedir! Sizde 20 Yaş Gençleşmek için Berasmus touch ile tanışın!

Model

eTouchIV

Dalga Boyu

650nm Diode Laser

Lipolaser Gücü

100mW / Pad

Uygulama Kolları

6 * Lipolaser handles (4 big, 2 small)

3*RF handle(2*4cm fractional;4*6cm fractional;

8*8cm fractional) 2* Cavitation handles M80,M50

Max Güç Kaynağı

300 W

RF Enerjisi

1-20 W

Güç Kaynağı

100/110V, 50-60Hz; 230-260V, 50-60Hz

Ekran

10.4” Touch Screen

Boyutlar

44 cm *35cm *108cm (W*D*H)

Ağırlık

26 Kg

Kavitasyon ve lipo laserle çok kilo kaybedersiniz, ancak vücut şekillendirmeyi çok az yapabilirsiniz. Bilimsel olarak, konuşursak yağ kaybı tedavi süresince, yağ hücrelerini çok kaybedecektir, ama hala deri olacaktır. Çok Sayıda yağ kaybı, daha sonra insan derisinde gevşeklik ve sarkmalar olacaktır. Daha sonra müşteri gevşek cilt ile kaplı ince bir vücuda sahip olacaktır. Fraksiyonel RF yüz germe ve vücut şekillendirme için profesyoneldir. Bu Anti-aging ve vücut şekillendirme için çok etkili bir teknolojiye sahiptir. Berasmus touch kullandıktan sonra, insanlar ince vücuda ama aynı zaman da çok güzel vücut şekli ile beraber kilo kaybının asıl amacı olduğu unutmamalıdır.

Biz iyi bir ısı ışığına sahip alüminyum pedleri kullanıyoruz. Bu diyot lazer uzun ömürlü olabilmesi ve en etkili pedleri olabilmesidir. Onun iyi bir ısı ışığı nedeniyle, tedavi süresince deride yanıklarla karşılaşmayacaksınız. Bu çok daha güvenli ve plastik pedlerden daha etkilidir. Biz Japon Mitsubishi Diode Lazer Kullanıyoruz. Daha Etkili ve daha güçlü. Güçlü penatrasyon ile eşsiz 650nm.

Üç Fraksiyonel RF uçlarına : Küçük ucu, orta ucu ve büyük bir ucu.

Küçük uçda 8 iğne vardır; orta ucunda 32 iğne ve büyük ucunda 64 iğneye sahiptir. Bu emin olun vücudun her küçük köşesinde ve her yerinde etkili bir şekilde tedavi edilebilir hale getirir.

M80 kavitasyon büyük çapa sahiptir, göbek, bel, popo gibi büyük bölgelerde kilo kaybı için çok etikilidir.

M50 kavitasyon küçük çapa sahiptir, bacak, uyluk, yüz gibi küçük bölgelerde kilo kaybı için çok uygundur. .